Lampa podsufitowa 2x60 W brązowa FECHATEAUSF Elstead Lighting Chateau
Lampa podsufitowa 2x60 W brązowa FECHATEAUSF Elstead Lighting Chateau
- Nr katalogowy: FECHATEAUSF
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 484,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Chateau |
| Nr katalogowy | FECHATEAUSF |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 33.4 cm |
| Szerokość | 39.2 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5024005004813 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 26 x 45 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |