Lampa podsufitowa 3x12 W czarna 2612706003 Nordlux Kelvis
Lampa podsufitowa 3x12 W czarna 2612706003 Nordlux Kelvis
- Nr katalogowy: 2612706003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 342,28zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Kelvis |
| Nr katalogowy | 2612706003 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 68 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5704924027321 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 22 x 77 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,81 kg |
| Dane producenta | Zobacz |