Lampa podsufitowa 3x15 W biała ML2052 Milagro Liria
Lampa podsufitowa 3x15 W biała ML2052 Milagro Liria
- Nr katalogowy: ML2052
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 93,00zł
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Liria |
| Nr katalogowy | ML2052 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 39 cm |
| Średnica | 39 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5902693720522 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 10 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |