Lampa podsufitowa 3x15 W chrom 5499 Rabalux Steve
Lampa podsufitowa 3x15 W chrom 5499 Rabalux Steve
- Nr katalogowy: 5499
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 461,29zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Steve |
| Nr katalogowy | 5499 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250354996 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 38 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,44 kg |
| Dane producenta | Zobacz |