Lampa podsufitowa 3x15 W czarna ML2257 Milagro Pafos
Lampa podsufitowa 3x15 W czarna ML2257 Milagro Pafos
- Nr katalogowy: ML2257
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 131,01zł
Wybierz wariant:
Kolor
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Pafos |
| Nr katalogowy | ML2257 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5902693722571 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 17 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |