Lampa podsufitowa 3x40 W chrom 5532 Rabalux Jenna
Lampa podsufitowa 3x40 W chrom 5532 Rabalux Jenna
- Nr katalogowy: 5532
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 188,42zł
- Cena katalogowa: 237,98 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Jenna |
| Nr katalogowy | 5532 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250355320 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 27 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,04 kg |
| Dane producenta | Zobacz |