Lampa podsufitowa 3x40 W czarna-mosiądz DLARMANDSF3AB Elstead Lighting Armand
Lampa podsufitowa 3x40 W czarna-mosiądz DLARMANDSF3AB Elstead Lighting Armand
- Nr katalogowy: DLARMANDSF3AB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 277,84zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Armand |
| Nr katalogowy | DLARMANDSF3AB |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 36.2 cm |
| Szerokość | 56.4 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005378518 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 31 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |