Lampa podsufitowa 3x60 W czarna 6808 Rabalux ALMUS
Lampa podsufitowa 3x60 W czarna 6808 Rabalux ALMUS
- Nr katalogowy: 6808
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 134,59zł
- Cena katalogowa: 159,11 zł
Wybierz wariant:
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | ALMUS |
| Nr katalogowy | 6808 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 16.5 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250368085 |
| Dane producenta | Zobacz |