Lampa podsufitowa 3x7 W biała LP63313WSTRWH Light Prestige Kendal
Lampa podsufitowa 3x7 W biała LP63313WSTRWH Light Prestige Kendal
- Nr katalogowy: LP63313WSTRWH
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 166,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Kendal |
| Nr katalogowy | LP63313WSTRWH |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Szerokość | 32.5 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5905699355347 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 15 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii