Lampa podsufitowa 3x8 W biała LP28033CWH Light Prestige Sonaya
Lampa podsufitowa 3x8 W biała LP28033CWH Light Prestige Sonaya
- Nr katalogowy: LP28033CWH
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 157,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Sonaya |
| Nr katalogowy | LP28033CWH |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5905699354531 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 15 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |