Lampa podsufitowa 3x8 W czarna LP31033WSBK Light Prestige Campana
Lampa podsufitowa 3x8 W czarna LP31033WSBK Light Prestige Campana
- Nr katalogowy: LP31033WSBK
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 155,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Campana |
| Nr katalogowy | LP31033WSBK |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Średnica | 6 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5905699354388 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 8 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |