Lampa podsufitowa 4x15 W chrom 5500 Rabalux Steve
Lampa podsufitowa 4x15 W chrom 5500 Rabalux Steve
- Nr katalogowy: 5500
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 462,05zł
- Cena katalogowa: 583,83 zł
Wybierz wariant:
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Steve |
| Nr katalogowy | 5500 |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250355009 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 27 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,26 kg |
| Dane producenta | Zobacz |