Lampa podsufitowa 4x40 W czarna 3979 Rabalux Pablo
Lampa podsufitowa 4x40 W czarna 3979 Rabalux Pablo
- Nr katalogowy: 3979
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 273,15zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Pablo |
| Nr katalogowy | 3979 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250339795 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 38 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,78 kg |
| Dane producenta | Zobacz |