Lampa podsufitowa 4x60 W brązowa FECHATEAU4 Elstead Lighting Chateau
Lampa podsufitowa 4x60 W brązowa FECHATEAU4 Elstead Lighting Chateau
- Nr katalogowy: FECHATEAU4
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 846,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Chateau |
| Nr katalogowy | FECHATEAU4 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 219 cm |
| Szerokość | 42.2 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5024005004790 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 51 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,77 kg |
| Dane producenta | Zobacz |