Lampa podsufitowa 5x40 W multikolor 6340 Rabalux Linett
Lampa podsufitowa 5x40 W multikolor 6340 Rabalux Linett
- Nr katalogowy: 6340
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 270,98zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Linett |
| Nr katalogowy | 6340 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | multikolor |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 20.5 cm |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250363400 |
| Dane producenta | Zobacz |