Lampa podsufitowa 5x60 W biała FEASHER5PWHT Elstead Lighting Asher
Lampa podsufitowa 5x60 W biała FEASHER5PWHT Elstead Lighting Asher
- Nr katalogowy: FEASHER5PWHT
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 743,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Asher |
| Nr katalogowy | FEASHER5PWHT |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 155 cm |
| Szerokość | 48.5 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5024005393214 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 28 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,74 kg |
| Dane producenta | Zobacz |