Lampa podsufitowa 5x60 W czarna 6809 Rabalux ALMUS
Lampa podsufitowa 5x60 W czarna 6809 Rabalux ALMUS
- Nr katalogowy: 6809
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 169,04zł
- Cena katalogowa: 209,59 zł
Wybierz wariant:
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | ALMUS |
| Nr katalogowy | 6809 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 16.5 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250368092 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 13 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,76 kg |
| Dane producenta | Zobacz |