Lampa podsufitowa 6x40 W czarna 3990 Rabalux Lamar
Lampa podsufitowa 6x40 W czarna 3990 Rabalux Lamar
- Nr katalogowy: 3990
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 367,07zł
- Cena katalogowa: 482,16 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Lamar |
| Nr katalogowy | 3990 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 15.5 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250339900 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 45 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,34 kg |
| Dane producenta | Zobacz |