Lampa podsufitowa LP9803D3BK Light Prestige Frame 3D
Lampa podsufitowa LP9803D3BK Light Prestige Frame 3D
- Nr katalogowy: LP9803D3BK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 028,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Frame 3D |
| Nr katalogowy | LP9803D3BK |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 52.8 cm |
| Szerokość | 92.6 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5907629272960 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 100 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |