Lampa podsufitowa powyżej 6x60 W czarny P10742BK CosmoLight Seoul
Lampa podsufitowa powyżej 6x60 W czarny P10742BK CosmoLight Seoul
- Nr katalogowy: P10742BK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 728,00zł
Wybierz wariant:
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | CosmoLight |
| Seria | Seoul |
| Nr katalogowy | P10742BK |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, mleczny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 138 cm |
| Szerokość | 122 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5902115963742 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 142 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |