Lampa podsufitowa x17 W czarna 40286M927W30012 Aqform Mixline
Lampa podsufitowa x17 W czarna 40286M927W30012 Aqform Mixline
- Nr katalogowy: 40286M927W30012
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 406,99zł
Opis produktu
| Marka | Aqform |
| Seria | Mixline |
| Nr katalogowy | 40286M927W30012 |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 4.2 cm |
| Szerokość | 160 cm |
| Moc żarówki | 17 W |
| Montaż | natynkowy |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 20 x 160 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii