Lampa podsufitowa x22 W złota 71472 Rabalux Rivona
Lampa podsufitowa x22 W złota 71472 Rabalux Rivona
- Nr katalogowy: 71472
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 321,74zł
- Cena katalogowa: 415,74 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Rivona |
| Nr katalogowy | 71472 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Szerokość | 53.5 cm |
| Moc żarówki | 22 W |
| Kształt | inny |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714727 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 10 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |