Lampa podsufitowa x57 W biała-czarna 71469 Rabalux Brantiel
Lampa podsufitowa x57 W biała-czarna 71469 Rabalux Brantiel
- Nr katalogowy: 71469
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 313,35zł
- Cena katalogowa: 403,44 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Brantiel |
| Nr katalogowy | 71469 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Moc żarówki | 57 W |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714697 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 11 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,71 kg |
| Dane producenta | Zobacz |