Lampa podsufitowa x60 W biała 5890 Rabalux Tulio
Lampa podsufitowa x60 W biała 5890 Rabalux Tulio
- Nr katalogowy: 5890
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 881,91zł
- Cena katalogowa: 1 236,49 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Tulio |
| Nr katalogowy | 5890 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość | 55 cm |
| Średnica | 55 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250358901 |
| Wymiary z opakowaniem | 62 x 60 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,14 kg |
| Dane producenta | Zobacz |