Lampa solarna stojąca 1x0.02 W brązowa 33468 Globo Lighting Solar
Lampa solarna stojąca 1x0.02 W brązowa 33468 Globo Lighting Solar
- Nr katalogowy: 33468
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 189,40zł
Opis produktu
| Marka | Globo Lighting |
| Seria | Solar |
| Nr katalogowy | 33468 |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne, metal |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 0.02 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Rozwiązania inteligentne | nie |
| Kod EAN | 9007371362271 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 51 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,77 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii