Lampa solarna stojąca 1x0.6 W stal 33216 Globo Lighting Solar
Lampa solarna stojąca 1x0.6 W stal 33216 Globo Lighting Solar
- Nr katalogowy: 33216
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 157,53zł
Opis produktu
| Marka | Globo Lighting |
| Seria | Solar |
| Nr katalogowy | 33216 |
| Materiał | metal |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | stal |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 77 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 0.6 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Rozwiązania inteligentne | nie |
| Kod EAN | 9007371384914 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 52 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,02 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii