Lampa solarna stojąca 2x0.06 W szara 33204 Globo Lighting Solar
Lampa solarna stojąca 2x0.06 W szara 33204 Globo Lighting Solar
- Nr katalogowy: 33204
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 89,53zł
Opis produktu
| Marka | Globo Lighting |
| Seria | Solar |
| Nr katalogowy | 33204 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 19.5 cm |
| Szerokość | 13.5 cm |
| Moc żarówki | 0.06 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Rozwiązania inteligentne | nie |
| Kod EAN | 9007371381951 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 21 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,54 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii