Lampa stojąca 1x10 W złota 1223 Zuma Line Bow
Lampa stojąca 1x10 W złota 1223 Zuma Line Bow
- Nr katalogowy: 1223
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 737,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Bow |
| Nr katalogowy | 1223 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 158 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316690097 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 35 x 156 cm |
| Dane producenta | Zobacz |