Lampa stojąca 1x20 W czarna 74031 Rabalux Venturo
Lampa stojąca 1x20 W czarna 74031 Rabalux Venturo
- Nr katalogowy: 74031
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 254,58zł
- Cena katalogowa: 317,34 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Venturo |
| Nr katalogowy | 74031 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 135 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595740313 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 55 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,42 kg |
| Dane producenta | Zobacz |