Lampa stojąca 1x20 W złota F241145502 Zuma Line Ravon
Lampa stojąca 1x20 W złota F241145502 Zuma Line Ravon
- Nr katalogowy: F241145502
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 637,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Ravon |
| Nr katalogowy | F241145502 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 127 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316692978 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 130 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,05 kg |
| Dane producenta | Zobacz |