Lampa stojąca 1x25 W piaskowa 2120584008 Nordlux Darci
Lampa stojąca 1x25 W piaskowa 2120584008 Nordlux Darci
- Nr katalogowy: 2120584008
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 994,78zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Darci |
| Nr katalogowy | 2120584008 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | piaskowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 143 cm |
| Szerokość | 54.8 cm |
| Średnica | 23 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924026782 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 20 x 93 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |