Lampa stojąca 1x40 W biała-brązowa 109190 Markslöjd Esset
Lampa stojąca 1x40 W biała-brązowa 109190 Markslöjd Esset
- Nr katalogowy: 109190
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 536,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Esset |
| Nr katalogowy | 109190 |
| Materiał | drewno, stal szlachetna, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 73 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 7330024622784 |
| Wymiary z opakowaniem | 57 x 20 x 80 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |