Lampa stojąca 1x4.9 W czarna 109185 Markslöjd Arlo
Lampa stojąca 1x4.9 W czarna 109185 Markslöjd Arlo
- Nr katalogowy: 109185
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 885,00zł
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Arlo |
| Nr katalogowy | 109185 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 132 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Moc żarówki | 4.9 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 7330024622739 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 12 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |