Lampa stojąca 1x60 W brązowa 2633 Rabalux Anastasia
Lampa stojąca 1x60 W brązowa 2633 Rabalux Anastasia
- Nr katalogowy: 2633
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 639,46zł
- Cena katalogowa: 832 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Anastasia |
| Nr katalogowy | 2633 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 157 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250326337 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 57 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |