Lampa stojąca 1x60 W czarna 5592 Rabalux Otto
Lampa stojąca 1x60 W czarna 5592 Rabalux Otto
- Nr katalogowy: 5592
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 590,83zł
- Cena katalogowa: 810 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Otto |
| Nr katalogowy | 5592 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 158 cm |
| Szerokość | 78 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250355924 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 99 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |