Lampa stojąca 2x12 W czarna 2612784003 Nordlux Kelvis
Lampa stojąca 2x12 W czarna 2612784003 Nordlux Kelvis
- Nr katalogowy: 2612784003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 472,78zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Kelvis |
| Nr katalogowy | 2612784003 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 151 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5704924027369 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 17 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,01 kg |
| Dane producenta | Zobacz |