Lampa stojąca 2x15 W beżowa 2612904009 Nordlux Izara
Lampa stojąca 2x15 W beżowa 2612904009 Nordlux Izara
- Nr katalogowy: 2612904009
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 277,04zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Izara |
| Nr katalogowy | 2612904009 |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Średnica | 25 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5704924027413 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 26 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,95 kg |
| Dane producenta | Zobacz |