Lampa stojąca 2x4.9 W beżowa 109188 Markslöjd Modu
Lampa stojąca 2x4.9 W beżowa 109188 Markslöjd Modu
- Nr katalogowy: 109188
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 936,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Modu |
| Nr katalogowy | 109188 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 4.9 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 7330024622760 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 104 x 29 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |