Lampa stojąca 2x5 W chrom 2620094033 Nordlux Makoto
Lampa stojąca 2x5 W chrom 2620094033 Nordlux Makoto
- Nr katalogowy: 2620094033
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 082,23zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Makoto |
| Nr katalogowy | 2620094033 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5704924026737 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 10 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,81 kg |
| Dane producenta | Zobacz |