Lampa stojąca 2x60 W czarna 74109 Rabalux Action
Lampa stojąca 2x60 W czarna 74109 Rabalux Action
- Nr katalogowy: 74109
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 153,60zł
- Cena katalogowa: 186,96 zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Action |
| Nr katalogowy | 74109 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5996595741099 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 14 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,63 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii