Lampa stojąca 3x10 W mosiądz 48613035 Nordlux Lilly
Lampa stojąca 3x10 W mosiądz 48613035 Nordlux Lilly
- Nr katalogowy: 48613035
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 690,28zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Lilly |
| Nr katalogowy | 48613035 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 158 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5704924027444 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 23 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,26 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii