Lampa stojąca 5x26 W chrom 33260501 Aviano Hampton
Lampa stojąca 5x26 W chrom 33260501 Aviano Hampton
- Nr katalogowy: 33260501
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 737,00zł
Opis produktu
| Marka | Aviano |
| Seria | Hampton |
| Nr katalogowy | 33260501 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 61 cm |
| Moc żarówki | 26 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5905679228340 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 160 x 60 cm |
| Dane producenta | Zobacz |