Lampa stojąca x12 W złota 74415 Rabalux Zofrael
Lampa stojąca x12 W złota 74415 Rabalux Zofrael
- Nr katalogowy: 74415
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 506,43zł
- Cena katalogowa: 686,34 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Zofrael |
| Nr katalogowy | 74415 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 135 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kod EAN | 5996595744151 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 15 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,14 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii