Lampa stołowa 1x10 W biała 8500B20S Aldex Flask
Lampa stołowa 1x10 W biała 8500B20S Aldex Flask
- Nr katalogowy: 8500B20S
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 687,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Aldex |
| Seria | Flask |
| Nr katalogowy | 8500B20S |
| Materiał | szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904798664619 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 35 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |