Lampa stołowa 1x10 W czarna 2612115003 Nordlux Louella
Lampa stołowa 1x10 W czarna 2612115003 Nordlux Louella
- Nr katalogowy: 2612115003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 342,28zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Louella |
| Nr katalogowy | 2612115003 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 48 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924027468 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 27 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,83 kg |
| Dane producenta | Zobacz |