Lampa stołowa 1x10 W czarna 2612265003 Nordlux Vivienne
Lampa stołowa 1x10 W czarna 2612265003 Nordlux Vivienne
- Nr katalogowy: 2612265003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 257,52zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Vivienne |
| Nr katalogowy | 2612265003 |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 48 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Średnica | 25 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924027147 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 13 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,15 kg |
| Dane producenta | Zobacz |