Lampa stołowa 1x10 W zielona 7000B26S Aldex Flo
Lampa stołowa 1x10 W zielona 7000B26S Aldex Flo
- Nr katalogowy: 7000B26S
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 637,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Aldex |
| Seria | Flo |
| Nr katalogowy | 7000B26S |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | zielony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904798661496 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 60 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |