Lampa stołowa 1x12 W czarna 2612765003 Nordlux Kelvis
Lampa stołowa 1x12 W czarna 2612765003 Nordlux Kelvis
- Nr katalogowy: 2612765003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 277,04zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Kelvis |
| Nr katalogowy | 2612765003 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 42 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924027352 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 20 x 45 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,74 kg |
| Dane producenta | Zobacz |