Lampa stołowa 1x1.5 W biała 76037 Rabalux Mireo
Lampa stołowa 1x1.5 W biała 76037 Rabalux Mireo
- Nr katalogowy: 76037
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 114,99zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Mireo |
| Nr katalogowy | 76037 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Moc żarówki | 1.5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595760373 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 20 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |