Lampa stołowa 1x15 W biała LP15151Tbigwhite Light Prestige Tamiza
Lampa stołowa 1x15 W biała LP15151Tbigwhite Light Prestige Tamiza
- Nr katalogowy: LP15151Tbigwhite
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 589,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Tamiza |
| Nr katalogowy | LP15151Tbigwhite |
| Materiał | ceramika, tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 65 cm |
| Szerokość | 41 cm |
| Średnica | 41 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905699353152 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 53 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii